Szkolenia IT dofinansowane z EFS - Kraków

Nazwa projektu:

Wzrost konkurencyjności MMŚP poprzez handel internetowySzkolenia realizowane w ramach projektu:

Szkolenia będą odbywały się w Krakowie, w siedzibie Compendium CE przy ulicy Tatarskiej 5.

CIW - Certified Internet Webmaster Szkolenia EFS Kraków - CIW

Szkolenie obejmuje podstawowe zagadnienia dotyczące tworzenia i rozwijania witryn internetowych w oparciu o język programowania HTML i CSS. W czasie kursu zapoznasz się z zasadami pisania kodu ręcznego, wykorzystywania gotowych narzędzi oraz rozszerzania funkcjonalności stron internetowych. Dodatkowo nauczysz się tworzenia witryn sieci Web zgodnie ze standardami zarządzania projektami oraz wykorzystaniem rozwiązań typu e-commerce.


Termin szkolenia: 25-27.06.2014 - aby się zapisać wejdź na zakładkę "kontakt"

Szkolenie Internet Business Associate przygotowuje do efektywnej pracy we współczesnym środowisku biznesowym. Zapoznasz się z metodami uzyskiwania połączenia internetowego, protokołami internetowymi, usługą DNS oraz przetwarzaniem danych w chmurze. Dodatkowo przedstawione zostaną podstawowe funkcje przeglądarki sieci Web oraz zasady wyszukiwania informacji. Ważnym aspektem szkolenia jest temat ochrony swojej prywatności, danych osobowych oraz ochrony reputacji przez ograniczenie informacji publikowanych online.


Szkolenie Web Design Specialist uczy, jak projektować i publikować strony sieci Web. W czasie kursu omawiane będą następujące tematy: proces projektowania i rozwoju witryny w sieci Web oraz oczekiwania klientów z tym związane, kwestie etyczne i prawne dotyczące publikacji w sieci, elementy Web Design, technologie Web oraz inne rozszerzające technologie. Podczas szkolenia nauczysz się również jak zarządzać projektem, który ma na celu zaprojektowanie, utworzenie i rozwój strony internetowej.Zend TechnologiesSzkolenia EFS Kraków - Zend Technologies, PHP

W pierwszej części szkolenia zapoznasz się z podstawami programowania w języku PHP. Zasięgniesz wiedzy na temat stron WWW – czym są i jak działają. Dodatkowo poznasz środowisko ZEND STUDIO IDE. Druga część szkolenia została zaprojektowana z myślą poszerzenia wiedzy początkującego programisty na temat języka PHP.


Szkolenie Zend Framework Fundamentals przeznaczony jest dla doświadczonych programistów PHP. Nauczysz się łączyć założenia i elementy strukturalne Zend Framework, aby w pełni wykorzystać moc tego zestawu oprogramowania dla aplikacji pisanych w PHP 5. Druga część szkolenia – Advanced – uczy, jak stosować najlepsze praktyki podczas tworzenia i konfigurowania skalowalnych, interaktywnych i wydajnych aplikacji.